Zastřešení bazénů, vířivek, teras

ZIMNÍ SLEVY NA ZASTŘEŠENÍ PŘI OBJEDNÁNÍ A ZAPLACENÍ ZÁLOHY DO 28. 2. 2015. NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS PRO ZPRACOVÁNÍ CENOVÉ NABÍDKY!!!

Nabízíme zastřešení bazénů, zastřešení vířivek a zastřešení teras. Nechte se inspirovat širokým výběrem modelů provedených ve špičkové kvalitě s propracovaný designem.
Dle potřeby si zvolte jeden z následujících obrázků a prokliknete se do zastřešení bazénů Alukovu, zastřešení vířivek nebo zastřeření teras 3SEASONS.

 

Zastřešení bazénů

zas baz
Nabízíme varianty zastřešení bazénů od jednoduchých nízkých modelů až po celopodchozí zastřešení. Zastřešení bazénů je možné doplnit a rozšířit širokou škálou doplňků a zvolit vhodnou barvu profilu, aby se stalo skutečnou ozdobou a plně funkčním doplňkem vaší zahrady. 
 

Zastřešení vířivek

zas víř
Zastřešení vířívek dokáže klientovi dopřát naprostý luxus. Představte si, že se svojí polovičkou ležít v zahradní vířivce, užíváte si luxusu horké vody, venku prší a vy sledujete tyto provazy deště, jak na vás padají. Zastřešení vířivek zkrátka umožňuje nevšední pocity.
 

Zastřešení teras

zas ter
Zastřešení teras je nedílnou součástí kompletní palety produktů, zastřešujících prostory v okolí vašeho domu, tedy na zahradě. Dopřát si snídani na terase za každého počasí, to je jeden z dílčích cílů zastřešení teras.