Vířivé vany Aquavia Spa a Hydropool

Ať už hledáte vířivku pro svůj domov, nebo ji budete potřebovat pro svoje podnikání, u nás si určitě vyberete!
Nabízíme vířivé vany Aqauvia od španělského výrobce firmy Aquavia Spa a kanadské vířivé vany Hydropool.

Vířivé vany Aquavia Spa


Španělská firma Aquavia Spa  je největším výrobcem vířivých van v Evropě, má širokou škálu výrobků, operuje ve více než 30 zemích světa a to již od roku 1998. Náš katalog zahrnuje všechny myslitelné typy vířivých van, které byly navrženy pro použití v domácnostech, komerčních účelů nebo sportu.
Vířivé vany Aquavia spa jsou synonymem nejvyšší kvality, elegantního designu, účinnosti a udržitelnosti. Nabízíme širokou škálu modelů, ze kterých si vybere opravdu každý. Jsou vhodné jak pro rodinu, tak pro veřejné prostory. Mohou být začleněny do teras, zahrad, vnitřních prostor domů a zároveň i do lázeňských center, posiloven, kosmetických center, šaten sportovních klubů a dalších.

Vířivé vany Hydropool


Kanadská společnost Hydropool je jedním z největších výrobců vířivek na světě. Filozofii firmy je uplatňovat nejmodernější technologie ruku v ruce s maximálním důrazem na ochranu životního prostředí. Náš výzkum a vývoj se snaží být na vedoucích pozicích v inovaci a designu. Nasloucháme Vašim požadavkům a přáním. Zvyšujeme standardy.
Nabízíme široký sortiment vířivek! U nás si vybere opravdu každý. Hledáte luxusní nebo levnější vířivky? Ve střední třídě nabízíme vířivky Serenity. Do luxusní třídy patří vířivky Hydropool s unikátním patentovaným samočistícím systémem a dnovým sáním. Hlavní dominantou vířivek Hydropool je tepelná izolace a využívání odpadního tepla z komponentů.