Příslušenství bazénu – doplňkové

Příslušenství k bazénům se dělí na základní, bez kterého by bazén nefungoval a doplňové, kterézvyšuje komfort a napomáhá pohodlnému užívání bazénu

Ohřevy vody

  • titanové výměníkové ohřevy 
  • elektrické ohřevy
  • tepelná čerpadla
  • solární ohřevy
tepelne cerpadlo elektricke ohrevy

Vysavače do bazénu

  • ruční vysavače
  • poloautomatické vysavače 
  • automatické vysavače
  • vysavače vhodné do všech hloubek bazénů

 

vysavac vortex

 

poloautomaticky vysavac

Protiproudy do bazénů

Na protiproudech můžete nastavovat směr proudu vody, regulovat průtok a regulovat přisávání vzduchu. Protiproud obsahuje: protiproudovou trysku, ovládací elektro skříňku, přisávání vzduchu, pneumatické tlačítko, tvarovky d75 vč. dvou ventilů. Protiproud se hodí především do menších bazénů, kde se díky nim zvyšují možnosti jejich využití. 

 

protiproud

Solární sprchy

Solární sprchy jsou vyrobeny z hliníku a osazeny pákovou baterií. Dodávají se ve třech základních provedeních: oválná o objemu 44 litrů, kulatá o objemu 43 litrů nebo kulatá o objemu 23 litrů. Všechny typy mají výšku 202 cm.

 

som sprcha

Vodní chrliče

Nerezové chrliče vody patří do kategorie vodních atrakcí. Všechny chrliče vody jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli AISI 304-ČSN 17240, DIN 1.4301, příp. z nerezové oceli AISI 316L. Provedení zrcadlový lesk nebo mat - dle konkrétního typu.

 

chrlice1

 chrlice

 

Bazénové odvlhčovače

Odvlhčovač je nezbytný pro vnitřní bazény, u kterých není vzduchotechnika. Odstraňuje vlhkost pomocí ventilátoru, umístěného uvnitř odvlhčovače. Odvlhčovač spíná automaticky pokaždé, je-li vlhkost vzduchu v bazénové hale vyšší než vlhkost nastavená na vlhkoměru. Dodáváme jedny z nejkvalitnějších a nejtišších bazénových odvlhčovačů na evropském trhu. Jsou osazeny nejmodernější technologií a moderním designem

Regulátory vodní hladiny

Art Bazény s. r. o. nabíz ve své prodejně také regulároty vodní hladiny

Bazénové ventily

K doplňkovému příslušenství patří také bazénové ventily.

Příslušenství do bazénu

(testery, síťky, teploměry)

 

 

 odvlhcovace


odvlhcovac

Mořská sůl

- nejvyšší kvality

Chemie do bazénu 

- chlorová i bezchlorová