Keramické bazény a kompozitní vinylové bazény

V této sekci vám představujeme luxusní keramické bazény Art Pools a kompozitní vinylové bazény.
Pokud si chcete prohlédnout konkrétní keramické a vinylové bazény, pak klikněte na jeden z obrázků níže:

 

Luxusní keramické bazény

bazen
Luxusní keramické bazény vnitřní i venkovní – to jsou bazény ART POOLS. Tajemství naší technologie spočívá v sendvičovém jádře z keramiky v kombinaci s povrchovou ochrannou vrstvou, která je mimořádně odolná vůči ultrafialovému záření. Kromě toho jsou v ní zabudované speciální pigmenty, které dodávají našim luxusním bazénům překrásný trojrozměrný vzhled. Mezi laminátovou vrstvou mají bazény keramické jádro, které zajišťuje pevnost a především nepropustnost. Keramické bazény vyrábíme z kvalitních materiálů ruční výrobou. Ať už si v naší prodejně vyberete jakékoliv luxusní bazény, zaručujeme se za jejich kvalitu, bezpečnost a dlouhou životnost – díky jedinečné konstrukci můžeme našim bazénům poskytnout prodlouženou záruku až 20 let.
 

Kompozitní vinylové bazény


Kompozitní vinylové bazény jsou vyráběny unikátní technologií, která spočívá v nanesení několika vrstev na formu bazénu. Vrchní vrstva je tvořena extracolor systémem pro nádherné 3D barvy, dále několik epoxy vinylesterových vrstev, které jsou velmi důležité proti zabránění osmózy, výztužné a pevnostní prvky pro dlouhou životnost a finální vrstva s Top Coatem. Všechny bazény je navíc možné doplnit vícesložkovou izolační pěnou, která slouží nejen k zateplení stěn, ale i ke zvýšení pevnosti. Bazény mají díky tomu vysokou životnost a dlouhou záruku.
Bazény nabízíme v 5 modelech a několika barevných provedeních. Tyto bazény je možné instalovat jak do vnitřních, tak do venkovních prostor.