Příslušenství bazénu – základní

Zde naleznete základní příslušenství k bazénům, které si můžete v Nebovidech u Brna prohlédnout přímo na prodejně Art bazény s.r.o.

Skimmer

Skimmer s košíkem, přírubovou soupravou, redukcí na vysavač, plovoucími dvířky, PT soupravou šroubů, těsněními, možnosti napojení na kanalizaci, včetně skimmerového prodloužení s výstupem 2" a 11/2".

skimmer

 

Trysky

Trysky jsou vyrobeny z nového druhu ABS a jsou vhodné na všechny typy bazénů. Výhodou je, že tryska je na přírubu se čtyřmi šrouby, které se šroubují do mosazných zástřiků. Těsnění EPDM a lze ho vyměnit i po desítkách let provozu. Připojení trysky je na lepení d50 nebo venkovní závit d2". Průtok tryskou je možný nastavit postupným vyseknutím kuličky.

tryska  trysky

 

Bazénová světla

Art bazény s.r.o. nabízí bazénové světla pro bazény, vířivky i světla pro barevnou terapii.

Světla PT

 • nový systém aretace žárovky a celého světla bez použití šroubů 
 • vyrobeno z ABS
 • žárovka s paticí PAR 56
 • mosazné zástřiky a šrouby AISI 316
 • k dodání 300 W/12V nebo 50 W/12V

Barevná terapie

 • barevné světlo LED s dálkovým ovládáním ( 300W světlo, diodová parabola, trafo pro LED světlo, dálkové ovládání ) 

Výhody LED paraboly Spectravision: 

 • nízká spotřeba 20 - 50 W
 • životnost 100 000 hodin pod vodou 
 • 2 x dálkové ovládání
 • možnost připojit další 2 el. zařízení pro dálkové ovládání
 • dosah ovladače je až 100m
 • není vyroben ze skla! Vyrobeno z polykarbonátu
 • provozní teplota -20°C až +40°C
 • vyrobeno v Belgii

 

light 
led parabola led led

Pískové filtrace

Půlené filtrační jednotky Martinic QS

Filtrační nádoba je půlená, z polypropylenu. Horní a spodní část nádoby je spojena masivní ocelovou obručí a mezi díly je těsnění. Filtrační nádoba je osazena bočním 6-ti cestným ventilem od firmy Praher. Spojení ventilu s nádobou je přes šroubení. 6-ti cestný ventil je osazen vnitřními závity. Náplň filtrační nádoby je křemičitý písek o zrnitosti 0,4-0,8 mm.

martinic-qs

Filtrační jednotky TOP400 a TOP500

Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu a je osazena horním 6-ti cestným ventilem. Spojení ventilu s nádobou je pomocí flexihadice. 6-ti cestný ventil je osazen šroubením s vývodem d50. Náplň filtrační nádoby je křemičitý písek o zrnitosti 0,4 - 0,8 mm. Součástí filtrace je čerpadlo ESPA. Tyto čerpadla se řadí k nejkvalitnějším na trhu s dlouholetou tradicí.

 

filtrace-top

Solonizační zařízení

MiniSalt

Solonizační jednotka MiniSalt je novinkou na našem trhu. Tento přístroj od francouzského výrobce Pool-technologie vyniká oproti svým konkurentům jednoduchou montáží, kompaktností a velice jednoduchým ovládáním. Výhodou je i lineární cela, která odolá tlaku až 3 bary. Řídící jednotka splňuje normu IP 55, proto je vhodná takměř do jakéhokoliv prostředí. Nabízíme tři modely do 30m3, 50m3 a 70m3.

poolsquad

 

obrazek7

Poolsquad

Tento přístroj je TOP na trhu s úpravou vody. Poolsquad s regulací volného chlóru je plně automatický přístroj, který hlídá a reguluje pH vody v bazénu a zároveň vytváří volný plynný chlór, který reguluje, a tím se o vodu už dále nemusíte starat. Celé menu na display je v českém jazyce a ovládání je intuitivní. Další výhodou je „historie" přístroj si pamatuje naměřené hodnoty a co kdo a kdy nastavoval. Další výhodou je možnost připojení k internetu a dodavatel může na dálku kontrolovat stav bazénové vody. Další novinkou je druhý display, který je možný namontovat např. do bazénové haly, aby zákazník nemusel chodit do technické místnosti a může si kontrolova t hodnoty přímo v bazénové hale.

obr
poolsquad-pumping

Automatické regulace pH Optidos ME-1 a MP-1

Dávkovací čerpadlo Optidos má elektromagnetické membránové nebo peristaltické čerpadlo. Programování od 7,1 do 7,4 pH s vestavěným pH- měřičem. Jednoduché programování a kalibrace je plně automatická, ovládání pomocí 2 tlačítek. Display s ukazatelem hodnoty pH a kontrolkou chybného stavu při nedostatku dávkovací látky.

mp

Bazénové rozvaděče a transformátory

Bazénové rozvaděče vyrábíme přímo na míru dle přání zákazníka. Naše bazénové rozvaděče jsou osazeny velice kvalitními jistícími prvky od renomované firmy Schrack, které zaručují dlouhodobou a bezporuchovou funkci rozvaděče. 
Transformátory jsou určeny pro bazénová halogenová světla s příkonem do 600W. Díky toroidnímu jádru vynikají svým bezporuchový chodem a dlouhou životností.

rozvadec

trafo