Blog

Pokud se Vám nechce prodírat profesionálními texty u jednotlivých produktů, můžete se v tomto blogu dozvědět mnoho mouder, okolností a praktických informací z oblasti luxusních keramických bazénů Art Pools a jejich příslušenství, koupacích jezírek Biodesign, vířivek Articspas a 4seasonsspa, zastřešení bazénů Alukov a 3seasons, saun Vital a parních kabin.

Luxusní zahradní nábytek pro vaše pohodlí

25.4.2017

Jen co sluníčko ukáže první paprsky, je škoda sedět doma. Ať už plánujete na zahradě rodinný oběd, večerní posezení s přáteli nebo si chcete odpočinout po náročném dni, neobejdete se bez luxusního zahradního nábytku, který skvěle podtrhne celkovou atmosféru a vytvoří dokonalé pohodlí.

Nebaví vás dřevěný plot? Vyzkoušejte WPC ploty a plotovky

27.10.2016

Už vás nebaví pravidelně brousit a natírat plot? Je váš plot sídlem hmyzu, dřevokazných hub nebo se dokonce objevila hniloba? Je čas na změnu – vyměňte stará prkna za nové WPC ploty a plotovky, které jsou na pohled i dotek k nerozeznání od dřeva, ale mají výhody plastu, proto jsou velmi odolné a údržbu potřebují jen minimální.

Zahradní plynový gril? Tuto bitvu vyhraje Napoleon

29.9.2016

Kvalitní suroviny jsou jistě základem, ale 100% úspěch vám v grilování nezaručí. K tomu, aby vaše grilování vždy skončilo vítězstvím, potřebujete zkušeného vojevůdce jménem Napoleon. Tentokrát však ne toho francouzského, ale kanadského, s jehož pomocí vyhrajete každou bitvu při zahradním grilování na plynu.  

Venkovní obklady na zeď, fasádu či terasu

24.8.2016

Jste milovníci přírodních materiálů a přemýšlíte nad novou fasádou? V tom případě pro vás máme skvělý tip – venkovní obklady na zeď z dřevoplastového materiálu Woodplastic, které jsou vhodné pro obložení fasády i terasy. Jsou velmi odolné, ekologické a mají krásný vzhled. Důvodů, proč při výběru zvolit právě tento materiál, je ale mnohem více.

Dezinfekce bazénu solí a chlorem

10.7.2016

Křišťálově čistá voda láká v letních měsících k osvěžení. Horké dny však nelákají jenom ke koupání, ale vyšší teplota vytváří ideální prostřední pro množení řas a nečistot v bazénu, které se tam dostali buď povětrnostními vlivy či s návštěvníky. Přinášíme dnes proto zamyšlení nad dezinfekcí bazénu a jak udržet vodu čistou a především zdraví bezpečnou.