Další vybavení

Luxusní zahradní nábytek pro vaše pohodlí

25.4.2017

Jen co sluníčko ukáže první paprsky, je škoda sedět doma. Ať už plánujete na zahradě rodinný oběd, večerní posezení s přáteli nebo si chcete odpočinout po náročném dni, neobejdete se bez luxusního zahradního nábytku, který skvěle podtrhne celkovou atmosféru a vytvoří dokonalé pohodlí.

Nebaví vás dřevěný plot? Vyzkoušejte WPC ploty a plotovky

27.10.2016

Už vás nebaví pravidelně brousit a natírat plot? Je váš plot sídlem hmyzu, dřevokazných hub nebo se dokonce objevila hniloba? Je čas na změnu – vyměňte stará prkna za nové WPC ploty a plotovky, které jsou na pohled i dotek k nerozeznání od dřeva, ale mají výhody plastu, proto jsou velmi odolné a údržbu potřebují jen minimální.

Zahradní plynový gril? Tuto bitvu vyhraje Napoleon

29.9.2016

Kvalitní suroviny jsou jistě základem, ale 100% úspěch vám v grilování nezaručí. K tomu, aby vaše grilování vždy skončilo vítězstvím, potřebujete zkušeného vojevůdce jménem Napoleon. Tentokrát však ne toho francouzského, ale kanadského, s jehož pomocí vyhrajete každou bitvu při zahradním grilování na plynu.  

Venkovní obklady na zeď, fasádu či terasu

24.8.2016

Jste milovníci přírodních materiálů a přemýšlíte nad novou fasádou? V tom případě pro vás máme skvělý tip – venkovní obklady na zeď z dřevoplastového materiálu Woodplastic, které jsou vhodné pro obložení fasády i terasy. Jsou velmi odolné, ekologické a mají krásný vzhled. Důvodů, proč při výběru zvolit právě tento materiál, je ale mnohem více.

Zahradní pergoly a krytá posezení

23.6.2016

Máte rádi jednoduchost, kvalitu a spolehlivost? Pokud ano, přinášíme vám tip, jak vytvořit zahradní pergoly a krytá posezení, která splní vaše představy a požadavky! Vybrali jsme pro vás to nejlepší, máte se na co těšit!

Porovnání: dřevěná terasa vs. dřevoplastová WPC terasa

20.3.2015

Stojíte před rozhodnutím, jestli pro obložení vaší terasy zvolit klasické dřevo, nebo dřevoplastový materiál WPC? Neexistuje 100 % dokonalý materiál a každý má své výhody a nevýhody. A právě pro vás připravila společnost Art Bazény přehledné porovnání, aby bylo následné rozhodování jednodušší.

Zahradní pergoly

27.2.2015

Zahradní pergoly. Místo, kde se v létě ukrýváme před silnými slunečními paprsky a kde se v nepříznivém počasí můžeme ukrýt před deštěm a vychutnat si příjemnou snídani, večerní grilování či skleničku dobrého vína venku. Vývoj jde stále dopředu a nezapomíná ani na tuto oblast. Z jakých pergol můžete tedy vybírat?

1