Vířivky Hydropool

Účinek vířivky je geniální. Koupele ve vířivce - whirlpoolu - jsou velmi příjemné a zároveň mají ozdravující účinky.
Vířivka je hydromasážní bazének s teplou vodou. Má vlastní topení i filtraci. Je vhodný do interiéru i do exteriéru a můžete ji využívat celý rok a za každého počasí.

 

Vířivky Hydropool

vířivka hydropool
 

Vířivky Serenity

vířivka serenity
 

 Swim spa

swimspa
  Luxusní vířivky Hydropoool mají patentovaný samočistící systém a izolační vrstvu s tepelným zámkem. Tyto vířivky se snadno udržují a mají nejmenší nároky na spotřebu energie i chemických přípravků.   Vířivky Serenity jsou stejně kvalitní, jako vířivky Hydropool. Jedná se o nižší řadu za velmi výhodné ceny. Vířivky Serenity nabízí velmi kvalitní izolační systém, který šetří náklady. Jsou spolehlivé, výkonné a mají ergonomicky tvarovaná sedátka.   Swimspa je masážní i plavecký bazén. Díky izolaci může být v interiéru i exteriéru. Lze ho zcela nebo částečně zabudovat a nebo může zůstat mobilní. Swim spa má přednosti plaveckého bazénu a výhody horké masážní lázně.

 

Vířivky s přelivem Aquarius 

(Genevieve, Paloma)

Vířivka a vliv hydromasáže na lidský organismus:

Lékaři potvrzují zázračné účinky hydroterapie téměř na všechny oblasti lidského organismu.  Pořízení vířivky je zejména investicí do kvality Vašeho života.

Vířivky – masážní bazénky urychlují úlevu od únavy a bolesti, současně klesá krevní tlak, čímž se snižuje napětí působící na srdce a ostatní životně důležité orgány. Osvobození od bolesti společně s celkovým uvolněním pomáhá k navození psychického klidu a pohody. Vířivka je ideální vybavení domu nebo zahrady. Je to nejlepší tip pro Vaše zdraví.

Už od dávných dob má voda léčebné účinky. Horká vířivá voda zmírňuje bolesti svalů, působí velmi příznivě na problémy s páteří a klouby, zbavuje stresu a nespavosti, uklidňuje a přináší úlevu pro tělo i duši.Zapalte svíčky, pusťte si svou oblíbenou hudbu a už nic nebrání položit se na své oblíbené sedadlo a nechat si masírovat tělo. Za chvíli se budete cítit jako v ráji.

Blahodárné působení vířivých van

Vířivé vany mají řadu léčivých účinků a výhod:

  • Uvolňuje unavené a bolavé svaly
  • Zmírňuje migrénu a artritidu
  • Podporuje zdravý spánek
  • Odpoutává od stresu a napětí
  • Napomáhá oživit romantiku a přátelství
  • Prevence celulitidy a podpora boje s nadváhou