Blog

Pokud se Vám nechce prodírat profesionálními texty u jednotlivých produktů, můžete se v tomto blogu dozvědět mnoho mouder, okolností a praktických informací z oblasti luxusních keramických bazénů Art Pools a jejich příslušenství, koupacích jezírek Biodesign, vířivek Articspas a 4seasonsspa, zastřešení bazénů Alukov a 3seasons, saun Vital a parních kabin.

Luxusní zahradní nábytek pro vaše pohodlí

Luxusní zahradní nábytek pro vaše pohodlí

25.4.2017

Jen co sluníčko ukáže první paprsky, je škoda sedět doma. Ať už plánujete na zahradě rodinný oběd, večerní posezení s přáteli nebo si chcete odpočinout po náročném dni, neobejdete se bez luxusního zahradního nábytku, který skvěle podtrhne celkovou atmosféru a vytvoří dokonalé pohodlí.

Nebaví vás dřevěný plot? Vyzkoušejte WPC ploty a plotovky

Nebaví vás dřevěný plot? Vyzkoušejte WPC ploty a plotovky

27.10.2016

Už vás nebaví pravidelně brousit a natírat plot? Je váš plot sídlem hmyzu, dřevokazných hub nebo se dokonce objevila hniloba? Je čas na změnu – vyměňte stará prkna za nové WPC ploty a plotovky, které jsou na pohled i dotek k nerozeznání od dřeva, ale mají výhody plastu, proto jsou velmi odolné a údržbu potřebují jen minimální.

Zahradní plynový gril? Tuto bitvu vyhraje Napoleon

Zahradní plynový gril? Tuto bitvu vyhraje Napoleon

29.9.2016

Kvalitní suroviny jsou jistě základem, ale 100% úspěch vám v grilování nezaručí. K tomu, aby vaše grilování vždy skončilo vítězstvím, potřebujete zkušeného vojevůdce jménem Napoleon. Tentokrát však ne toho francouzského, ale kanadského, s jehož pomocí vyhrajete každou bitvu při zahradním grilování na plynu.  

Venkovní obklady na zeď, fasádu či terasu

Venkovní obklady na zeď, fasádu či terasu

24.8.2016

Jste milovníci přírodních materiálů a přemýšlíte nad novou fasádou? V tom případě pro vás máme skvělý tip – venkovní obklady na zeď z dřevoplastového materiálu Woodplastic, které jsou vhodné pro obložení fasády i terasy. Jsou velmi odolné, ekologické a mají krásný vzhled. Důvodů, proč při výběru zvolit právě tento materiál, je ale mnohem více.

Dezinfekce bazénu solí a chlorem

Dezinfekce bazénu solí a chlorem

10.7.2016

Křišťálově čistá voda láká v letních měsících k osvěžení. Horké dny však nelákají jenom ke koupání, ale vyšší teplota vytváří ideální prostřední pro množení řas a nečistot v bazénu, které se tam dostali buď povětrnostními vlivy či s návštěvníky. Přinášíme dnes proto zamyšlení nad dezinfekcí bazénu a jak udržet vodu čistou a především zdraví bezpečnou.

Zahradní pergoly a krytá posezení

Zahradní pergoly a krytá posezení

23.6.2016

Máte rádi jednoduchost, kvalitu a spolehlivost? Pokud ano, přinášíme vám tip, jak vytvořit zahradní pergoly a krytá posezení, která splní vaše představy a požadavky! Vybrali jsme pro vás to nejlepší, máte se na co těšit!

15