Příslušenství bazénu – základní

Zde naleznete základní příslušenství k bazénům, které si můžete v Nebovidech u Brna prohlédnout přímo na prodejně Art bazény s.r.o.

tryska

Trysky

Trysky jsou vyrobeny z nového druhu ABS a jsou vhodné na všechny typy bazénů. Výhodou je, že tryska je na přírubu se čtyřmi šrouby, které se šroubují do mosazných zástřiků.

Těsnění EPDM a lze ho vyměnit i po desítkách let provozu. Připojení trysky je na lepení d50 nebo venkovní závit d2". Průtok tryskou je možný nastavit postupným vyseknutím kuličky.

skimmer

Skimmer

Skimmer s košíkem, přírubovou soupravou, redukcí na vysavač, plovoucími dvířky, PT soupravou šroubů, těsněními, možnosti napojení na kanalizaci, včetně skimmerového prodloužení s výstupem 2" a 11/2".

 

 

BAZÉNOVÁ SVĚTLA

Art bazény s.r.o. nabízí bazénové světla pro bazény, vířivky i světla pro barevnou terapii.

Světla PT

 • nový systém aretace žárovky a celého světla bez použití šroubů 
 • vyrobeno z ABS
 • žárovka s paticí PAR 56
 • mosazné zástřiky a šrouby AISI 316
 • k dodání 300 W/12V nebo 50 W/12V

Barevná terapie

 • barevné světlo LED s dálkovým ovládáním ( 300W světlo, diodová parabola, trafo pro LED světlo, dálkové ovládání ) 

Výhody LED paraboly Spectravision: 

 • nízká spotřeba 20 - 50 W
 • životnost 100 000 hodin pod vodou 
 • 2 x dálkové ovládání
 • možnost připojit další 2 el. zařízení pro dálkové ovládání
 • dosah ovladače je až 100m
 • není vyroben ze skla! Vyrobeno z polykarbonátu
 • provozní teplota -20°C až +40°C
 • vyrobeno v Belgii

písková filtrace

Pískové filtrace

Půlené filtrační jednotky Martinic QS

Filtrační nádoba je půlená, z polypropylenu. Horní a spodní část nádoby je spojena masivní ocelovou obručí a mezi díly je těsnění.

Filtrační nádoba je osazena bočním 6-ti cestným ventilem od firmy Praher. Spojení ventilu s nádobou je přes šroubení. 6-ti cestný ventil je osazen vnitřními závity. Náplň filtrační nádoby je křemičitý písek o zrnitosti 0,4-0,8 mm. 

fitrace top

Filtrační jednotky TOP400 a TOP500

Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu a je osazena horním 6-ti cestným ventilem. Spojení ventilu s nádobou je pomocí flexihadice. 6-ti cestný ventil je osazen šroubením s vývodem d50.

Náplň filtrační nádoby je křemičitý písek o zrnitosti 0,4 - 0,8 mm. Součástí filtrace je čerpadlo ESPA. Tyto čerpadla se řadí k nejkvalitnějším na trhu s dlouholetou tradicí.

minisalt

Solonizační zařízení

MiniSalt

Solonizační jednotka MiniSalt je novinkou na našem trhu. Tento přístroj od francouzského výrobce Pool-technologie vyniká oproti svým konkurentům jednoduchou montáží, kompaktností a velice jednoduchým ovládáním.

Výhodou je i lineární cela, která odolá tlaku až 3 bary. Řídící jednotka splňuje normu IP 55, proto je vhodná takměř do jakéhokoliv prostředí. Nabízíme tři modely do 30m3, 50m3 a 70m3.

poolsquard

Poolsquad

Tento přístroj je TOP na trhu s úpravou vody. Poolsquad s regulací volného chlóru je plně automatický přístroj, který hlídá a reguluje pH vody v bazénu a zároveň vytváří volný plynný chlór, který reguluje, a tím se o vodu už dále nemusíte starat.

Celé menu na display je v českém jazyce a ovládání je intuitivní. Další výhodou je „historie" přístroj si pamatuje naměřené hodnoty a co kdo a kdy nastavoval. Další výhodou je možnost připojení k internetu a dodavatel může na dálku kontrolovat stav bazénové vody. Další novinkou je druhý display, který je možný namontovat např. do bazénové haly, aby zákazník nemusel chodit do technické místnosti a může si kontrolova t hodnoty přímo v bazénové hale.

me-1

Automatické regulace pH Optidos ME-1 a MP-1

Dávkovací čerpadlo Optidos má elektromagnetické membránové nebo peristaltické čerpadlo. Programování od 7,1 do 7,4 pH s vestavěným pH- měřičem.

Jednoduché programování a kalibrace je plně automatická, ovládání pomocí 2 tlačítek. Display s ukazatelem hodnoty pH a kontrolkou chybného stavu při nedostatku dávkovací látky.

BAZÉNOVÉ ROZVADĚČE A TRANSPORMÁTORY

Bazénové rozvaděče vyrábíme přímo na míru dle přání zákazníka. Naše bazénové rozvaděče jsou osazeny velice kvalitními jistícími prvky od renomované firmy Schrack, které zaručují dlouhodobou a bezporuchovou funkci rozvaděče.

Transformátory jsou určeny pro bazénová halogenová světla s příkonem do 600W. Díky toroidnímu jádru vynikají svým bezporuchový chodem a dlouhou životností.

7