Pojízdné terasy

Nabízíme pojízdné terasy, jako skvělou možnost zakrytí bazénu. Slouží pro bezpečnost i praktické využití prostoru nad bazénem. Terasa je plně pochozí, můžete na ni umístit zahradní nábytek nebo lehátka k bazénu, ale i třeba gril. Jde vlastně o unikátní možnost, jak sladit zastřešení bazénu se zahradou, nezkazit si výhled a přitom mít možnost tuto plochu využít jako terasu. Na první pohled jde o naprosto neuvěřitelné designové řešení a také jediné řešení, kdy mohou po bazénu běhat vaše děti, aniž by jim cokoliv hrozilo.

Pojízdné terasy zakryjí vše

Použití pojízdné terasy je nejen na bazény, ale i na filtrační šachty, nebo zakrytí jakýchkoliv podzemních prostor. Zastřešit tak můžete i pískoviště nebo dětská hřiště. Odsun zastřešení může být mechanický nebo elektrický.

Posun probíhá pomocí dvou kolejnic, které jsou zapuštěné do terasy nebo dlažby. Kolejnice jsou montovány podle možností velikosti zastřešení a potřeb zákazníka. Podle velikosti bazénu je pak možné zvolit počet posuvných dílů, od jednoho až například po 4. Jeden velký díl, ideálně pro splynutí s okolní terasou, 2 rozsuvné díly (podélně nebo na šířku) při menších prostorech okolo bazénu, nebo až 4 kryty, které budou zajíždět do sebe. Vždy záleží na konkrétních potřebách zákazníka a na velikosti zastřešení plochy. Samotné odsunutí je lehké a zvládnou ho i menší děti.

Pojízdné terasy z prken z dřevoplastu

Povrch pojízdné terasy doporučujeme udělat z originálních prken z dřevoplastu WPC Woodplastic. Taková terasa bude bezúdržbová se zárukou až 25 let na prkna. Na výběr máte širokou škálu možností povrchů a barev. Samozřejmě Vám rádi provedeme terasu ze stejného materiálu i kolem bazénu nebo domu.

Přijďte se sami přesvědčit do našeho showroomu v Nebovidech u Brna, kde máme pojízdnou terasu umístěnou nad naším keramickým bazénem Family 560. Můžete si ji sami vyzkoušet a vybrat si ideální povrch přímo pro vás.

1