Saunové domy Puutalo

Přeneste se na své zahradě na finský venkov. Stačí málo - přivést elektřinu a vodu - a saunový domek s vlastním sprchovým koutem a místem pro odpočinek může vyrůst i u vás. Saunové domy Puutalo dodává český výrobce SaunaSystem z výhradně kvalitních materiálů využívajících osvědčené rakouské a německé technologie.

5 důvodů, proč si pořídit saunový dům SaunaSystem

 1. Všechny saunové domky se vyrábí v ČR.
 2. Tři základní provedení si snadno přizpůsobíte díky bohatému doplňkovému vybavení. Od bezdrátového audiosystému po kamenné obklady.
 3. Obklady stěn vydrží - jsou ze skandinávského smrku, vnitřní vybavení pak z abachi.
 4. Ke každému saunovému domku je doprava, montáž a zaměření zdarma.
 5. O dlouhou životnost saunového domku se postará rychlý servis.

Modely saunových domů

Máte jen kousek místa v rohu zahrady, nebo si můžete dopřát velký saunový dům včetně ochlazovacího bazénku a místnosti s krbem?

Vyberte si některý ze tří variant saunových domků Puutalo a vybavte si jej na na míru do nejmenšího detailu.

puutalo úvod

Saunový dům PUUT 1

Nejmenší ze saunových domků se sprchovým koutem a prostorem na odpočinek. Dům má rozměr 3900x5000 mm, sauna pak 3150x1750x2100 mm. Vnitřní obklady jsou ze skandinávského smrku, vnější z cedru napuštěného teakovým olejem. Sauna je typu Native, v ceně je bohatá výbava od anatomických opěrek po osvětlení.

Saunový dům PUUT 2

Praktický saunový domek se sprchovým koutem, menší saunou, ale zato s prostorem pro 3 lehátka. Dům má rozměr 5130x5000 mm, sauna pak 2300x1750x2100 mm. Vnitřní obklady jsou ze skandinávského smrku, vnější z cedru napuštěného teakovým olejem. Sauna je typu Native, v ceně je bohatá výbava od anatomických opěrek po osvětlení.

Saunový dům PUUT 3

Luxusní saunový domek s obytnou místností s pohovkou a krbem a ochlazovacím bazénkem. U sauny nechybí sprcha a prostor pro 3 lehátka. Dům má rozměr 11400x5000 mm, sauna pak 2300x1750x2100 mm. Vnitřní obklady jsou ze skandinávského smrku, vnější z cedru napuštěného teakovým olejem. Sauna je typu Native, v ceně je bohatá výbava od anatomických opěrek po osvětlení.

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA PRO SAUNOVÉ DOMY PUUTALO

Vybavte si kterýkoliv ze saunových domků luxusními doplňky nebo si nechte celý dům rovnou navrhnout na míru. Pro saunové domky nabízíme:

 • Okno ve stěně sauny
 • Topidlo s vyvíječem páry
 • Vnitřní kamenný obklad sauny
 • Barevné stropní LED osvětlení
 • Bezdrátový audiosystém
 • Vnitřní digitální regulace
 • Obklady z luxusních dřevin z osik, kanadské borovice a cedru
 • Luxusnější sauny Grand nebo Modus
4