Grily Napoleon

Profesionální grily značky Napoleon jsou zárukou vysoké kvality. Rodinná kanadská firma dodává grily více jak 30 let. Značka je spojena s vysokou kvalitou, originálním designem a detailním dílenským zpracováním. Celý svět zná grily Napoleon, přidejte se k nim i vy.

PLYNOVÉ GRILY

Anatomii plynového grilu si můžete prohlédnout zde.

Triumph série

Modely Triumph vám poskytnou maximální potěšení z grilování a optimální využití prostoru.

Na výběr máte 3 velikosti s ideálním poměrem cena-výkon. Sklopné postranní police na stranách s bočními hořáky umožňují grilování s přípravou více pokrmů najednou.

Grilování na litinových roštech vám poskytnou dokonalý rozsah tepla a grilované maso bude díky tomu křehčí. Řada Triumph je první volbou rodinných stolních plynových grilů.

Tento model máme vystavený u nás na showroomu.

triumph
le

LE série

Modely LE jsou naše nejprodávanější grily, které nabízejí styl, výkon a funkčnost v jednom. LE3 jsou dostupné v černém smaltu nebo nerezové oceli.

Díky infračervenému hořáku SIZZLE ZONE ™ jsou ideálním modelem pro infračervené plynové grilování.

Tento typ je vhodný pro všechny, kteří hledají maximálně vybavený gril za rozumné peníze. Jednička na trhu.  

Tento model máme vystavený u nás na showroomu.

PRESTIGE série

Luxusní modely PRESTIGE patří k nejlepším ve své třídě.

Nabízí vysokou kvalitu, luxus a doživotní záruku. Jsou vybaveny nerezovými rošty se 6 – 8 hořáky dle typu a velikosti.

Řada Prestige Pro je tím nejlepším, co nabízí značka Napoleon v plynových grilech. 

Infrared sizzle zone.

prestige

GRILY NA DŘEVĚNÉ UHLÍ

Grily na dřevěné úhlí mají výhodu vysoké teploty, příjemného aroma, romatických plamenů a také možnosti dvojího grilování. Pro suroviny jako jsou steaky, kuřecí maso, hamburgery, zeleninu apod. můžete využít metodu přímého grilování, která spočívá v rychlé tepelné úpravě, kdy surovina je kladena přímo nad rožhavené uhlíky. Nebo můžete využít druhou variantu a tzv. nepřímé grilování, neboli metoda grilování horkým vzduchem. Základním prvkem je rozložení žáru do stran. Tato variatnta je vhodná pro silnější suroviny, které vyžadují rovnoměrné grilování a propečení  celého pokrmu.

Gril na dřevěné uhlí LEG

Zahradní gril LEG má designové a funkční vybavení jako je například COOL-TOUCH rukojeť, pro snadnou manipulaci s rozžhaveným grilem/ víkem a otočné víko s integrovaným teploměrem a s rohovým pantem.

Zahradní gril LEG je doplněn o praktický velký úložný prostor, nožičky s kolečky pro zvýšení mobility a pro lepší ovladatelnost, masivní litinový rošt má výškové nastavení ve 3 polohách.

Díky originální vůni grilování na dřevěném uhlí a správné cirkulaci vzduchu a tepla se z vašich surovin stanou jedinečné pokrmy.

leg
charcoal

Gril na dřevěné uhlí Charcoal CART

Gril Charcoal CART je moderní kotlíkový gril se stolkem a velkými kolečky. Jedná se o nejlepší model z řady kotlíkových grilů. Mezi samozřejmé prvky patří regulace přívodu vzduchu s integrovaným teploměrem, velmi jednoduše ovladatelné, ergonomicky otočné a odklopné víko s masivním pantem,  litinový rošt otevírací a výškově stavitelný ve 3 polohách. 

Součástí grilu jsou i 2 plechové misky na dřevěné uhlí, které jsou vhodné pro nepřímé grilování, velký úložný prostor a nerezový boční panel s otvory. 

Dopřejte si zážitek příjemných chvil s rodinou a přáteli při posezení pod širým nebem.

Apollo AS300K

Apollo je kombinací grilu na dřevěné uhlí a udírny. Radost a požitek je s tímto Apollem je garantována. 3 v 1 Apollo udírnu a gril můžete využít k mokrému a suchému uzení nebo jako gril na dřevěné uhlí s víkem. Každý komora grilu má grilovací nerezový rošt o průměru 48 cm - celkem tedy 2 grilovací rošty a 1 uhelný. 

Víko grilu má integrovanou hrazdu s háky pro zavěšení ryb, žeber či klobás. Několik průduchů zajišťuje vynikající regulaci teploty a zároveň umožňuje vložení teplotních čidel do každé úrovně grilu k přesné kontrole. Přesný teploměr na víku ukazuje teplotu bez nutnosti zbytečného otevření víka. Neprodyšně uzavřené dvířka usnadňují přístup k vodní pánvi a k uhelnému roštu.

Boční rukojeti umožňují snadnou přepravu grilu na místo, kde ho budete právě potřebovat! 

apolo
16