Dřevěné pergoly a altány

Nabízíme zakázkovou výrobu zahradních staveb, mezi které patří altány, pergoly, zahradní domky, garážová stání, ploty a spousta dalších. Plně respektujeme požadavky našich zákazníků, které později přenášíme do hotových výrobků.

Na veškeré zahradní stavby si dodáváme vlastní řezivo, tudíž je 100% jistota kvality a přesnosti. Klademe taktéž důraz na fakt, že náš zákazník se nemusí o žádnou část svého projektu starat. Veškeré stavby realizujeme od základů, přes dopravu materiálu, samotnou stavbu, pokrývačskou činnost až po samotné předání stavby.

V neposlední řadě se zabýváme také nabídkou typizovaných staveb a to zahradních chatek, srubových chat, nářaďových domků, dětských hřišť a spoustou jiného sortimentu.

Nabízíme

Pergoly a altány, garážová stání, víkendové a srubové chaty, zahradní domky, domky na nářadí, střechy a ploty, výplně pergol a altánů, dětská hřiště dle normy ČSN 1176, zahradní nábytek, klempířské práce, pokrývačské práce, veškeré tesařské práce, podbití střech, zednické práce, renovace povrchových úprav a zimní zahrady (provedení dřevo i hliník).

16