Příslušenství a montáž WoodPlastic®

NOSIČE

Nosiče WoodPlastic® jsou základním kamenem celé terasy jsou vyrobené ze stejného materiálu jako terasová prkna. Díky tomu mají dlouhou životnost a velmi vysokou kvalitu. 

Nabízíme dva typy nosičů dle jejich výšky:
Standardní: 50 x 50 x 3000/4000 mm, 2,3 kg/bm
Malý: 50 x 30 x 3000/4000 mm, 1,4 kg/bm 

nosič

KLIPY A VRUTY

Nerezové klipy a vruty se používají pro snadné uchycení prken k nosičům. Přichycení prken se provádí tzv. skrytým kotvením, aby spojovací materiál nebyl z pochozí strany viditelný. Díky tomu je pohyb na terase naprosto bezpečný a celkový dojem terasy je velmi vkusný.

Nabízíme tyto typy klipů:
- start klip
- standard klip
- dvojitý klip (pouze k premium)

klipy a vruty

ZAKONČOVACÍ LIŠTY

Zakončovací lišty se používají k ukončení terasy z boční části. Dosáhnete díky nim profesionálního vzhledu a především praktického využití. 

K výběru máte tyto typy zakončovacích lišt:
- 70 x 16 x 2000 mm
- 90 x 16 x 2000 mm
- 137 x 23 x 4000 mm
- 195 x 23 x 4000 mm 

zakončovací lišty
 

MONTÁŽ TERASY

Montáž terasy nebo plotu si můžete provést sami. V tom případě pro vás máme k dispozici podrobné návody k montáži. V našem terasovém centru v Nebovidech u Brna vám také ukážeme na videu či fotografiích postup a máme zde i na ukázku veškeré spojovací materiály, jako nosiče, klipy a vruty a zakončovací lišty. 

V případě, že se o montáž nechcete starat, nabízíme naše odborně vyškolené montážníky, kteří se postarají o kompletní přípravu, samotnou montáž i doladění veškerých detailů dle vašich požadavků. Kromě terasy a plotů se zabýváme obložením bazénů, vířivek, schodů či zídek. Z prken WoodPlastic® se také dá vyrobit bezúdržbový zahradní nábytek, lavičky, zahradní květináče a mnoho dalšího. Přijďte se inspirovat do našeho showroomu.

20