Pergopolis

Zastínění je známé již mnoho tisíciletí. Vždy poskytovalo lidem ochranu před nepříznivými vlivy počasí. Pergoly jsou nepostradatelnou součástí moderní architektury i dnes. Najdeme je u soukromých, ale i veřejných budov. Pergoly PERGOPOLIS jsou odolné větru, dešti a nejsou omezené maximální velikostí. Umožňují různé architektonické řešení venkovních prostor, dle libosti. Naše zastínění vás dostane po všech stránkách.

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST, ODOLNOST PROTI VĚTRU A NEPŘÍZNIVÉMU POČASÍ

U pergol PERGOPOLIS je vždy plachta napnutá po 60 cm příčnými držáky. Díky tomu ji vítr nemůže nadzvednout a povrch má v napnutém stavu vlastnosti pevné střechy.

Nosná konstrukce našich pergol se skládá z hliníkového profilového systému. Ostatní komponenty jsou vyrobeny z nerezových materiálů.

Barva konstrukce pergoly je v základu bílá, zelená, antracit a béžová. Dle přání lze dodat i jiné RAL barvy.

profil pergoly pergopolis

BARVY PROFILŮ

Antracit
antracit 

Bílá
bílá

Dřevodekor
dřevodekor

Zelená
zelená

Béžová
bezova 

Na objednání
barvy

BARVY PLACHTY

Bílá
bílá

Béžová
béžová

Béžová-antracit
béžová-antracit

Béžová-vínová
béžová vínová

PLNOHODNOTNÁ OCHRANA PROTI SRÁŽKÁM

Horizontální povrch našich pergol je vyroben z vodotěsných tkaných třívrstvých PVC plachet. Lehce se ohýbají při zavírání a v napnutém stavu perfektně odvádí dešťovou vodu.

Díky těsnění ve vodících lištách nekape voda na bocích. Pergoly PERGOPOLIS umožňují odvádění dešťové vody do kanalizace. Každý model se dá vybavit svodovou rýnou.

Některé modely již mají nosné konstrukce, které obsahují systém pro odvod vody. U těchto modelů se nachází odvod vody v pilířích pergoly.

ochrana

symboly

pergopolis

18