O materiálu WoodPlastic® 

Produkty WoodPlastic® se vyrábí v České Republice pod licencí společnosti Standex Corporation, USA. Díky této licenci má firma WoodPlastic®, jako jediná v Evropě, laserově kontrolovaný systém výroby, který patří k nejpokročilejším WPC technologií na světě. Ka každé terase získáte Certifikát originality s unikátním ID. 

 

Vlastnosti teras WoodPlastic®

kvalita

Díky propracovanému složení jsou terasy odolné vůči povětrnostním vlivům (dešti, slunci, mrazu i sněhu), chlorované i slané vodě, dřevokazným houbám, hnilobě i hmyzu. Vzdoruje i mechanickému poškození, podobně jako tvrdé dřevo.

bez natírání

Terasy WoodPlastic® se na rozdíl od těch dřevěných nenatírají, neolejují ani jinak povrchově neošetřují. Péče o terasy je velmi snadná - stačí je omýt proudem vody. Zbude vám tak dostatek času na zábavu.

záruka

Produktům WoodPlastic® věříme, proto poskytujeme záruku v délce až 25 let. Životnost teras WoodPlastic® však laboratorní testy odhadují na až na 50 let.

bez třísek

Terasy WoodPlastic® mají protiskluzový povrch a na rozdíl od dřeva nikdy netvoří třísky. Jsou tak zcela bezpečné a skvělé pro chůzi bosou nohou. Výborně se hodí i k bazénům či vířivkám.

imituje dřevo

Terasy WoodPlastic® vynikají originálními vzory i extra širokým výběrem stálých barev. Pocit dřeva zažijete nejen na pohled, ale i na dotek. Neobsahují žádné toxické látky a jsou 100% recyklovatelné.

vyrobeno v čr

Produkty WoodPlastic® jsou vyráběny v České republice prostřednictvím americké licence a technologie Strandex, která se díky dlouholetému vývoji řadí k nejmodernějším na světě.

Navštivte naše terasové centrum v Nebovidech u Brna, kde si můžete všechny typy teras prohlédnout a projít se po nich. Samozřejmostí je kompletní servis od konzultace, nabídky, prodeje a realizace. Domluvte si termín návštěvy dle vašich možností (rádi se s vámi setkáme i v sobotu nebo neděli).

20