loga loga

Zahradní nábytek

Dodáváme zahradní nábytek od renomovaných světových značek. Specializujeme se na nábytek značky Gloster, Fast, Persoon a Stern. Zahradní nábytek, který nabízíme, je vyroben z moderních i tradičních materiálů. V našem sortimentu najdete jídelní sestavy na terasu a do zahrady, zahradní sedací sestavy, zahradní židle, křesla a stoly, zahradní lehátka a další.

Nábytek stern 

Rodinná německá firma Stern vyrábí nábytek již 70 let. Jedná se především o zahradní nábytek a nábytek pro volný čas. Pro návrhy využívají svoje i externí designery. Produky jsou většinou z hliníku, nerezové oceli, ale také z teaku a umělého ratanu. V našem showroomu si můžete prohlédnout několik typů hliníkových židlí, stolu a lehátka k bazénu.

Nábytek Fast

Italský nábytek Fast založil v roce 1960 Stefano Levrangi. Hlavním prvkem nábytku je hliník pro jeho jedinečné vlastnosti - je pevný, lehký a nekoroduje. Nabízíme velmi moderní a specifickou kolekci Forest, kterou si můžete v našem showroomu prohlédnout a vyzkoušet.

Nábytek Gloster

Firma Gloster je tradiční britský výrobce působící na trhu již více než 50 let. Nabízí venkovní nábytek v nejvyšší kvalitě s vynikajícím designem. Gloster patří ke společnostem, které vytváří standardy pro venkovní nábytek. Tato firma byla mezi první, která začala nabízet sedací soupravy, které je možné ponechat celoročně venku a to včetně polstrů a sedáků. Mezi nejprodávanější kolekce patří Grid, která získala cenu Red Dot Design Award, specifickou kolekci Vista, nebo textilní kolekci Nomad. Některé si můžete vyzkoušit v našem showroomu.

Nábytek Persoon

Nábytek Persoon dodává výrobce a dodavatel s Nizozemí. Jedná se především o venkovní zahradní sedací soupravy, nábytek z umělého ratanu, jídelní sestavy a lehátka. V našem showroomu máme zastoupeny moduly Rimini a sedací soupravu Sicillie.

21