barvy barvy

Slunečníky Glatz 

Nabídka našich slunečníků je jedinečná. Na výběr máme širokou škálu tvarů, barev a typů slunečníků včetně vhodného příslušenství. Dodáváme slunečníky šité na míru požadavků zákazníků. Základní provedení Easy je pro všechny, kteří chtějí mít kvalitu značky Glatz za příznivou cenu.

Řada Individual nabízí velmi kvalitní světlostále potahy a výrobu odstínu dle přání zákazníka. Dokážeme uspokojit i komeční prostory řadou Profesional a to až ve velikosti 7 x 7 m.

Alu-Push

Nejmenší hliníkové slunečníky značky Glatz je vhodný především na balkóny nebo menší terasy a díky svým rozměrům se vejdou téměř kamkoliv. Slunečník lze naklopit a výšku je možné regulovat pomocí uzávěru na středové tyči.

Slunečník Alu-Push nabízíme v kulatém provedení 200, 220, 250 a 270 cm, v obdélníkovém provedení 210x150 a 250x200 cm a také ve čtvercovém provedení 200x200 a 240x240 cm. 

Na výběr máte jak provedení Easy, tak i řadu Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev. Slunečník Alu-Push, obdélník 250x200 cm Easy máme vystavený na našem showroomu.

glatz alu-push

Alu-Twist

Slunečník Alu-Twist nabízí krásný a moderní design a výjímečně jednoduché ovládání. Na středové tyči je speciální otočný "twist" mechanismus, který slouží ke snadnému naklápění. Otevírání a zavírání se provádí pomocí kliky.

Samovypínají koncovky žeber zaručují perfektní vypnutí potahu slunečníku a také jeho snadnou výměnu. Rám a tyč jsou vyrobeny z eloxovaného hliníky. Slunečník Alu-Twist nabízíme v kulatém provedení 270, 300 a 330 cm, v obdélníkovém provedení 210x150 a 250x200 cm a také ve čtvercovém provedení 240x240 cm. 

Potah lze vybírat v provedení Easy a Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev. Slunečník Alu-Twist, kulatý 300 cm Easy máme vystavený na našem showroomu.

glatz alu-twist

Piazzino

Dřevěný slunečník Pizzino přináší kvalitní technické řešení za velmi příznivou cenu. Lakované javorové dřevo dodává slunečníku romantické kouzlo a také je zárukou toho, že bude slunečník fungovat bezchybně mnoho let.

Tento model je dostupný v kulatém provedení 300 cm a 350 cm a také jako čtverec v rozměru 300 x 300 cm.

Potah máte na výběr jak v provedení Easy, tak i v řadě Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev. Slunečník Piazzino kulatý 350 cm Easy máme vystavený na našem showoomu.

glatz piazzino

Sunwing C+

Slunečník Sunwing C+ je nejmenší slunečník značky Glatz s boční nohou. Tento slunečník je ohromující z hlediska funkce a designu a je vhodný k zastínění menších ploch.

Slunečník Sunwing C+ je snadno ovládatelný a je možné ho naklápět na obě strany. Je dostupný ve čtvercovém provedení o rozměru 260x260 cm a také v kulatém provedení 265, 300 a 330 cm.

Potah máte na výběr jak v provedení Easy, tak i v řadě Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev. Slunečník Sunwing C+, kulatý 330 cm Easy máme vystavený na našem showroomu.

glatz sunwing c+

Fortero

Fortero je profesionální vysoce větru odolný slunečním s výjimečně snadným ovládáním. Model je vhodný i na velmi větrná místa a je určený i pro restaurace, wellness, bazény. 

Tento slunečník můžete kombinovat i s menšími či většími modely se stejným designem, jako Fortino a Fortello a utvoříte tak ideální a designovou sestavu pro jakékoliv prostory. Slunečník Fortero nabízíme v kulatém provedení 350 a 400 cm, v obdélníkovém provedení 300x200 a 350x250 cm a také ve čtvercovém provedení 250x250, 300x300 a 350x350 cm.

Potah máte na výběr jak v provedení Easy, tak i v řadě Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev.

glatz fortero

Fortello

Slunečník Fortello má kvalitní stabilní konstrukci a je vysoce větruodolný a to až do rychlosti 50 km/hod. Má výjímečně snadné ovládání, je teleskopický, lze ho snadno složit a v případě potřeby přenést nebo rychle uklidit. 

Tento model je vhodné kotvit přímo do země pomocí vhodné zemní kotvy, ale je možné použít speciální stojany pro velké slunečníky. Slunečník Fortello nabízíme v kulatém provedení 450 cm a také ve čtvercovém provedení 350x350 a 400x400 cm.

Potah máte na výběr jak v provedení Easy, tak i v řadě Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev.

glatz fortello

Fortello LED

Slunečník Fortello LED má integrované osvětlení a kvalitní stabilní konstrukci. Je vysoce větruodolný a to až do rychlosti 50 km/hod. Má výjímečně snadné ovládání, je teleskopický, lze ho snadno složit a v případě potřeby přenést nebo rychle uklidit. Tento model je vhodné kotvit přímo do země pomocí vhodné zemní kotvy, ale je možné použít speciální stojany pro velké slunečníky.

Slunečník Fortello nabízíme v kulatém provedení 450 cm a také ve čtvercovém provedení 350x350 a 400x400 cm. Potah máte na výběr jak v provedení Easy, tak i v řadě Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev.

Slunečník Fortello LED, 400 x 400 cm Easy máme vystavený na našem showroomu.

glatz fortello led

Sombrano

Multifunkční model Sombrano S+ je velký elegantní boční slunečník, vhodný pro zastínění velkých ploch. Má snadné a důmyslné otevírání a zavírání a naklápění slunečníku je možné do obou stran. Je otočný o 360 stupňů podél svislé osy. Pokud hledáte vysoce stabilní a odolný boční slunečník pro zastínění větší plochy, Sombrano S+ je skvělá volba.

Slunečník Sombrano S+ nabízíme v kulatém provedení 350 a 400 cm a také ve čtvercovém provedení 300x300 a 350x350 cm. Potah máte na výběr jak v provedení Easy, tak i v řadě Individual s vyšší kvalitou potahů a širokou škálou barev.

Slunečník Sombrano S+, 300 x 300 cm Individul S+, 250 g/m2 máme vystavený na našem showroomu.

glatz sombrano s+
1