Nadhladinové lamelové zakrytí bazénu - Soléio

Lamelové zakrytí SOLEIO je poháněno solární energií, která se uchovává v akumulátorových článcích. Jednoduchý a kompaktní systém funguje bez jakéhokoliv přívodu elektrické energie. Systém Soleio je schopen až 50 cyklů otevření a zavření bez slunečního svitu. Lamela s motorem jsou umístěné nad úrovní hladiny. Dodává se v odstínech: bílá, písková, šedá nebo modrá. 

KDYŽ CHCETE TO NEJLEPŠÍ

Lamelové zakrytí od Francouzkého výrobce Hydra-Systéme patří k nejlepším na evropském a světovém trhu. Díky značce NF, kterou získala je lamela mnohem pevnější, má lepší izolační vlastnosti a je bezpečnější. Navíjecí zařízení pro lamely má mnoho inovací jako například hliníkovou navíjecí tyč s vestavěným motorem, novou elektroniku pro snadné nastavení dojezdu a mnoho bezpečnostních systémů.

Nechejte, ať se slunce udělá práci za vás. SOLEIO se postará o všechno a je připraveno, když potřebujte bezpečí a zabezpečeni, dokonce i při naprosté tmě. V jeho elegantním provedení se skrývá vysoce účinná baterie napájená solárními články s vysokým výkonem. Tato technologie poskytuje vysokou výkonnost krytu, která pokoří své konkurenty. Můžete si vybrat ze 4 barevných provedení lamel, 4 barevných provedení stojanů. Další výhodou je velice snadná montáž. Doprava je zajištěna přímo od výrobce až ke koncovému zákazníkovi, aby nedošlo k poškození během překládání.

 

Barvy

5

PDF ke stažení 

4

Značka NF

1

11