Nadhladinové lamelové zakrytí bazénu - Eklips

Lamelové zakrytí hladiny EKLIPS je nadhladinového typu s elektrickým pohonem. Lamela s motorem jsou umístěné nad úrovní hladiny. Je vhodné pro bazény až do rozměru 6 x 12 m. vyniká svojí příznivou cenou a jednoduchostí instalace i na stávající bazény. Pro zakrytí nebo odkrytí bazénu, stačí pouze pootočit klíčkem. Díky propracovanému pohonu, trvá odkrytí cca 2 minuty a bazén je připraven. Dodává se v odstínech: bílá, písková, šedá nebo modrá.

KDYŽ CHCETE TO NEJLEPŠÍ

Lamelové zakrytí od Francouzkého výrobce Hydra-Systéme patří k nejlepším na evropském a světovém trhu. Díky značce NF, kterou získala je lamela mnohem pevnější,  má lepší izolační vlastnosti a je bezpečnější. Navíjecí zařízení pro lamely má mnoho inovací jako například hliníkovou navíjecí tyč s vestavěným motorem, novou elektroniku pro snadné nastavení dojezdu a mnoho bezpečnostních systémů.

Nadhladinové zakrytí EKLIPS má výjimečný Design a velmi kvalitní provedení. Eklips je vhodný jak na nové tak stávající bazény. Cena se pohybuje na úrovni konkurence, ale kvalitativně je o několik tříd víše. Můžete si vybrat ze 4 barevných provedení lamel, 4 barevných provedení stojanů. Další výhodou je velice snadná montáž. Doprava je zajištěna na přímo od výrobce až ke koncovému zákazníkovi, aby nedošlo k poškození během překládání.

 

Barvy

1

PDF ke stažení 

4

Značka NF

1

11