Zastřešení teras 3SEASONS solo

Zastřešení teras ORLANDO®

Kruhový model ORLANDO™ je určen pro umístění ve volném prostoru. Zaručuje nerušený 360° panoramatický výhled i pohled vzhůru na hvězdné nebe. Posuvné dveře umožňují otevření až poloviny obvodu do volného prostoru. Tento elegantní model nabízí široké použití především jako zahradní altán, prostor pro umístění zahradního posezení, jako netradiční kulečníková herna, kuřárna, nebo jako soukromé relaxační spa centrum uprostřed přírody. Umožňuje pobyt v zahradě již od brzkého jara až do pozdního podzimu, v oblastech s mírnějším klimatem dokonce celoročně.

Technické parametry:
 • Výška zastřešení: 2,30 m / 2,70 m
 • Průměr: 4,89 m, 5,00 m (vnitřní, vnější)
            / 4,00 m, 4,11 m (vnitřní, vnější)

1
1a 

 

Zastřešení teras SUNHOUSE®

Oválný model SUNHOUSE™ určený do volného prostoru nabízí, kromě většího vnitřního prostoru, širokou variabilitu otevíraných ploch a použití. Otevírat je možné obě půlkruhová čela, posuvné dveře mohou být v bočních stěnách, a pro snadné větrání je velmi praktický i posuvný vrchlík. Paleta použití modelu SUNHOUSE™ je velmi pestrá: je jako stvořený pro umístění vířivé vany ve spojení s domácím odpočinkovým a relaxačním centrem, případně i s posezením a rotopedem. Výborně poslouží, ale i jako prostornější zahradní salonek nebo venkovní jídelna, použitelná na jaře i na podzim.

Technické parametry:
 • Šířka zastřešení: 4,11 m
 • Délka zastřešení: 6,16 m
 • Výška zastřešení: 2,30 m

2
2a 

 

Zastřešení teras ORIENT

Velmi elegantní model ORIENT™ zaujme na první pohled svou vzdušnou lehkostí. Dokonalá kopule evokuje atmosféru šťastného orientu, připomíná báně starověkých chrámů, mešit a šumění moře. Odlehčená konstrukce z úzkých segmentů dovoluje široké otevření do volného prostoru a to až do samého vrcholu kopule. Vnitřní prostor se tak může úplně otevřít teplým slunečním paprskům a stát se jen nenápadnou zástěnou chránící před větrem. Výborně poslouží jako venkovní bar u bazénu, VIP pavilon u klubovny golfového hřiště, hudební pavilon, nebo jako menší útulná kavárnička.

Technické parametry:
 • Výška zastřešení: 1,90 - 3,50 m
 • Průměr: 4,00 - 10,00 m (vnitřní),
              4,26 – 10,26 m (vnější)
           

3
3a 

 

Zastřešení teras OLYMPIC

Velkorysý elegantní otevřený prostor, který nabízí model OLYMPIC™, má v základní podobě půdorys velkého oválu s půlkruhovými čely. V základní ceně je jedna kopule a jedna plochá stěna. Variantně je možné použít i plochá čela pro obdélné půdorysy. Přesuvný systém střední části umožňuje snadný posuv segmentů v obou směrech. Obě půlkulová čela nabízí různé varianty otevírání. Model OLYMPIC™ je vhodný k zastřešení obvykle sezonně. Dobrým příkladem je letní restaurační terasa, jejíž užitnost se prodlouží na 3/4 roku, předváděcí pavilon, luxusní party stan, nebo firemní konferenční salonek. Může se také stát domácím sportovním stadionem s pingpongovým stolem, stolním fotbálkem, kulečníkem, ale i s rotopedem nebo posilovacím nářadím.

Technické parametry:
 • Šířka zastřešení: 5,00 - 11,0 m
 • Délka zastřešení: přes 3,5 m
 • Výška zastřešení: 2,60 – 3,00 m
 • Počet segmentů: > 2

4
4a 

 

Zastřešení teras LHASSA

Tvarově kombinovaný model LHASSA™ je příkladem neobyčejné prostorové variability výrobků ALUKOV HZ. Spojením kopulové části s vyšší částí segmentovou nabízí neomezené možnosti rozčlenění vnitřních prostorů podle funkce, včetně možnosti vstupu ze všech stran s rozlišením jejich důležitosti. Vhodným použitím je například: Atraktivní venkovní bar, letní kino, konferenční sál s promítáním, nebo neotřelý veletržní stánek.

Technické parametry:
 • Šířka zastřešení: 5,00 m / 6,00 m
 • Délka zastřešení: 6,00 m / 7,00 m
  Výška zastřešení: 2,85 m
           

4
4a