Zahradní nábytek a slunečníky

Dodáváme zahradní nábytek a slunečníky firmy Teek. Najdete u nás zajímavý zahradní nábytek s originálním designem a kvalitním provedením za rozumné ceny,
dále také luxusní zahradní nábytek značek Gloster a Todus, špičkové slunečníky švýcarské značky Glatz a mnohem více.

Zahradní nábytek

nabytek

Zahradní nábytek , který nabízíme, je vyroben z moderních i tradičních materiálů. Najdete u nás zejména hliníkový a kovový zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu, zahradní nábytek z textilenu a moderních venkovních látek, nerezový zahradní nábytek, teakový zahradní nábytek, venkovní mramorové a ručně vykládané mozaikové zahradní stoly a další.
V našem sortimentu najdete jídelní sestavy na terasu a do zahrady, zahradní sedací sestavy, zahradní židle, křesla a stoly, zahradní lehátka a další.

Mezi nejprodávanější značky patří Gloster, Stern, Persoon a Fast.

Slunečníky

slunecniky

Nabízíme velmi kvalitní zahradní slunečníky i slunečníky pro profesionální použití - gastroslunečníky, vhodné doplňky a příslušenství a náhradní díly.

Firma Teek je autorizovaný distributor švýcarské značky slunečníků Glatz pro Českou republiku, na slunečníky Glatz poskytujeme plný záruční i pozáruční servis.Rovněž nabízíme kvalitní stojany na slunečníky a mobilní stojany na slunečníky zn. LiRo.