Nadhladinové lamelové zakrytí bazénu

Lamelové zakrytí bazénu je spolu s motorem umístěné nad hladinou, proto se pro tento typ zstřřešení používá pojem "nadhladinové lamelové zakrytí bazénu".

Lamelové zakrytí hladiny EKLIPS

Lamelové zakrytí hladiny EKLIPS je nadhladinového typu s elektrickým pohonem. Je vhodné pro bazény až do rozměru 6 x 12 m. vyniká svojí příznivou cenou a jednoduchostí instalace i na stávající bazény. Pro zakrytí nebo odkrytí bazénu, stačí pouze pootočit klíčkem. Díky propracovanému pohonu, trvá odkrytí cca 2 minuty a bazén je připraven. Dodává se v odstínech: bílá, písková, šedá nebo modrá.

1

 

Lamelové zakrytí hladiny SOLEIO

Lamelové zakrytí SOLEIO je poháněno solární energií, která se uchovává v akumulátorových článcích. Jednoduchý a kompaktní systém funguje bez jakéhokoliv přívodu elektrické energie. Systém Soleio je schopen až 50 cyklů otevření a zavření bez slunečního svitu.. Dodává se v odstínech: bílá, písková, šedá nebo modrá.

2

 

Lamelové zakrytí hladiny SOFA

Lamelové zakrytí SOFAje nadhladinového typu s elektrickým pohonem. Oproti modelu Eklips je nábal schován pod dekorativním krytem. Je vhodné pro bazény až do rozměru 6 x 12 m. vyniká svojí příznivou cenou a jednoduchostí instalace i na stávající bazény. Pro zakrytí nebo odkrytí bazénu, stačí pouze pootočit klíčkem. Díky propracovanému pohonu, trvá odkrytí cca 2 minuty a bazén je připraven. Dodává se v odstínech: bílá, písková, šedá nebo modrá.

3

 

Lamelové zakrytí hladiny Odyssée

Nadhladinové zakrytí hladiny Odyssée je vhodné pro kulaté bazény se zaoblenými rohy nebo atypických tvarů. Lamela je umístěna na pojízdném navíjecím zařízení. Lze najet až za rádius bazénu. Celý systém využívá solární systém s vysokokapacitními bateriemi. Tento systém umožňuje provoz i v nočních hodinách. Vybrat si můžete z bílé, pískové, šedé nebo modré lamely.

 odyssée